» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Başlık fazlasıyla can sıkıcı değil mi Bence de öyle Dün oturduğum kafede yan masada bir delikanlı diğerine “öyle güzel gülüyordu ki aklımdan çıkaramıyorum” diyordu Belli ki yüreği kanatlanıp gitmiş ve o gülücüğe konuvermiş Eskiden olsa duyduğum bu söz derin bir “ah” çekmeme neden olabilirdi “ah aşk sen nelere kadirsin” Ama şimdi epeyce güldüm Hatta dönüp “Delikanlı sık dişini bu aşkın değil seksi
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.07.2008 12:37:05

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Belliki nuray yıldız hanımın canı yanmış ve yazıya dökerek serzenişte bulunmuş Her birey kendinden sorumlu olduğu gibi aldatan kendini aldatmış olacaktır Kişiler bilerek veya bilmeyerek kendini aldatıyor ve kandırıyor İnsanlar günü düşünür olmuş ve sadece ben demetedirler Kısacası şu ki dedem derdiki oğul DÜNYA GİTTİ UCU KALDI İNSANLIK BİTTİ PİÇİ KALDI çok doğru söylemiş dedem şimdi şarabını içip
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.07.2008 00:02:27

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir yazı okuduğum zaman yazar hakkında araştırma yapmam Basit bir konu ise anlatılanlara katılırım yada katılmam hak veririm yada vermem o benim görüşüme göre değişir Dorukcanın yazarın canı yanmış yazıya dökmüş sözü üzerine yazar hakkında ufak bir araştırma yaptım İnternette karşılaştığım aynı kişimidir bilinmez yazdığı kitaplar Kalıntılar ve Edebi Kaynaklar Işığında Antikçağ Kütüphaneleri Mimar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.07.2008 21:03:50

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus Isveçli Neyimi begenmedigini sorarim Rus Evi terk ederim Fransiz Sesimi çikarmam sevgilime gider beni teselli etmesini isterim Italyan Kadini vururum Ispanyol Kocami vururum Yuna
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.08.2008 19:17:26

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Türk Vallah benim kocam yapmaz helal bee
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.05.2013 13:15:49

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı