» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk yiğitlerin yaşaması gereken bir duygudur ama herkes yaşamaya kalkar Bu sebepledir ki aşk dediklerini ellerine yüzlerine bulaştırırlar Bu meydanda sonuna kadar kalabilmelisin Seni sarhoş edecektir içerek susmalısın… Seni bir hoş edecek… severek susmalısın… Yıldızlar ayaklarının altından geçerken sağlam durmalısın… Aşk yıkılıp kalmaya gelmez… İçin
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.03.2008 17:08:16

» Cevap Veren DEDECIK

• -
    Durumu Dışarda
  • BEN AŞKI BEN SEVGİYİ ANLATAMAM Kİ YAŞARIM ONU SADECE VE YALNIZCA SUSARIM
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.09.2009 01:27:40

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • EYY AşK NEREDESİN Ne ateşler yaktım içimde Söndüremediklerimde oldu alevlendiremediklerimde Ne kadar çok ağlamışımdır nice giden ardından Dönenlerde oldu Döndüremediklerimde Biraz gençlik kattım sevdama Biraz çocukluk harmanladım Bazen kadın oldum bazen ihtiyarladım Nice Ahh nice bakış için düştüm yollara Sonunu görmeden Nedenini bilmeden Kör gibi Dilsiz gibi Ah nice kere erittim içimi Bir tatl
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.10.2009 02:30:02

» Cevap Veren jargon

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen yalnız benim sevdiğimsin Beni bırakıp gitsende çok uzaklara Evli olsanda bir köylü kızıyla Beni hatırla birkez eski sevgilim diyerek Aşkım sana acı verdiyse bile Ne olur sonkez bak resmime Küsmüş olsanda obüyük sevgimize Eski günlerin hatrına birkez bak resmime Eski günleri birkere düşün hatırla Eğer mutlu olmazsan köylü kızıyla Koşarak gel sıcacık kollarıma Ne olur eski günlerin hatrına sevgi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.10.2009 19:49:28

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk yigit isi oluyorda peki bu yigit kim Ne yani yigit olmayaninin kalbi yok mu Sevemez mi Bay yada bayan mi Yigit olmak için ne yapmali
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.10.2009 09:14:08

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Forumun sevgibuketiCeylanbahaca ve jargon aslan yigitleri Ne o sesiniz cikmadi Demekki havanda su dövmekle de yigitlik olmuyormus Dedecik dediğin gibi isen helal sana
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.10.2009 08:59:26

» Cevap Veren jargon

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • BÖYLE SEVDݝM ݝݞTE Ben seni kocaman bir yürekle sevdim Gözlerim değil yüreğimdi seni gören Sen damarlarımdaki kana karışıp geldin oturdun yüreğime Bir başka yerde olamazdın zaten Sen benim en değerli yerimde yüreğimde olmalıydın orada kalmalıydın Çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni Herhangi bir konuk değildin artık Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı ne de u
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.10.2009 23:32:44

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • aydan buraya her gün bakmam aşk ve yiğitlik yiğitlik göreceli bir kavram hele aşkta dahada göreceli bazen aptallık bile yaptırır bu kendine göre yiğitliktir ama başkasına göre aptallıktır ama şu gerçek aşkta sevgide yürek ister dürüstlük ister güven ister beslenmek ister
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.10.2009 08:50:06

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı