» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk bir eğilimdir uçurumun başına Köprüleri yıkmak değil iki kişiye bir köprü kurup o köprüde konaklamaktır aşk Vatansızlıktır Bütün çadırları kamp alanlarını ateşe verip dünyaya ihanet edip elele seyir dikilmektir bu ateşi curcunayı Aşk bir eğilimdir uçurumun başına Yükseklikten korkuyor olsam da ne zaman düşmüşsem bu aşka bu kuşbakışına içimde bir ırmak azizliği büyüyeduruyor günlerce Bir kabile
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.05.2008 17:44:29

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • İnadına kanamaktır inadına kanmaktır inadına inanmaktır Nedir bilemiyorum bildiğim dillerde dolanan kocaman bir yalandır aşk
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 12:20:09

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben seni unutmak için sevmedim gülmen ayrılık demekmiş bilmedim bekledim sabah akşam yollarını ölmek istedim bir türlü ölmedim aşk bumu sevda bumu hayat bumu kalp acı dünya hüzün göz yaş dolu Şimdi sen kimbilir nerelerdesin gelir gecelerden koşarak sesin bana en acı haber kiminlesin adını içimden hala silmedim aşk bu işte Sevgiyle kalın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 23:17:46

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı