» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • ADI HER NEYSE Bir şey var sende Bir şey… Nedir ne değildir bilemiyorum Duygularım tarifsiz Aklım firari Fikrim göç etmiş Nesin ne değilsin Çözemiyorum… Bir şey var sende Bir şey… Kayboluyorum Kendim kendim de ama Sana baktıkça yok oluyorum Ve ben en çok Sende yok oluşlarımı seviyorum Bir şey var sen de Bir şey… Dilimin ucunda ama Konuşamıyorum… Saklıyorum kendimden bile Kimseler bilmesin ist
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.03.2009 10:20:31

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • BEnim anladığım kadarıyla sende yani onda aşk var
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.03.2009 21:22:28

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Adı her neyse
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.10.2012 12:56:27

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir şey var bende Bir şey Nedir ne değildir bilemiyorum Duygularım tarifsiz Aklım firari Fikrim göç etmiş Nesin ne değilsin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.05.2013 12:58:30

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • adı AŞK soyadı SEVGİ yüreğiSENİ SEVİYORUM Upload resim kalp resimleri 15 Suleguzel 201306061235 jpg
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.06.2013 12:36:06

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı