» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Adam gibi sev adam Günü birlik sevdâ istemez gönlüm Seveceksen adam gibi sev adam Sahte sevgileri beslemez gönlüm Seveceksen adam gibi sev adam Sevgi anlayışın güçlü olmalı Sen ben ve mutluluk üçlü olmalı Duygulu yürekli içli olmalı Seveceksen adam gibi sev adam Yıldızları topla teker teker sun Beni sevdiğini tüm dünya duysun Sevdân yüreğimi ateşte koysun Seveceksen adam gibi sev adam Oktay Zerr
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2009 19:24:30

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Adam gibi sev beni… Bende sevda yalan değil düş değil Bende gönül içi dolu taş değil ilkbaharım hazan değil kış değil Göreceksen aç gözünü gör beni Seveceksen adam gibi sev beni Katık ettim her soframa hasreti Haram bildim bu gönlüme nefreti Çok özledim gülüm senle sohbeti Duyacaksan aç kulağın duy beni Seveceksen adam gibi sev beni Mektup değil kendin ile gel bana Çekilmiyor bu sensizlik zul ca
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2009 19:28:16

» Cevap Veren Krmurat

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • olursa yürekten yalansız
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.01.2015 00:36:17

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı