» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Küskün Ne çok ayrıyız sevdiklerimizden Ne çok acılar çekiyoruz gündüz ortası vakitlerde Oysa gece düşmeliydi aklımıza sevdik dediklerimiz En çok gece kanamalıydı kanmalydı sevda yalanlarımıza Kalan biz isek gidenler kim Sevilmediysek sevenler kim Savaş ise aşkın diğer adı barışın başını mı vurmalı İllaki ölmeli öldürmeli miyiz kan mı gövdeyi götürmeli Yok mu ayrı
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.09.2013 12:32:45

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Küstürdüm barışamam Ayrıldım kavuşamam Göz açtım seni gördüm Yadınan konuşamam Dert bende yare bende hayden garı
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.09.2013 15:37:49

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Küsmek nedir bilirmisin Küsmek dürüstlüktür Çocukcadır ve ondan dolayı saftır Yalansızdır Küsmek Seni Seviyorumdur Vazgeçememektir Beni anlatır küsmek Kızdım ama hala burdayımdır Gitmiyorumdurgidemiyorumdur Küsmeknazlanmaktır Yakın bulmaktırbenim için değerlisindir KüsmekSevdiğini söylemektir Hadi ANLA demektir Küsmek umuttur Acabaları bitirmektir Emin olm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.09.2013 08:58:57

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı