» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HER ZAMAN YANIMDA OLMASINI İSTEDİĞİM İNSANLARA Canım arkadasım a sonsuz sevgilerimle Eski Türklerde Askerler savaşırken arkadan gelecek herhangi bir saldırıyı kontrol edebilmek için sırtlarını bir ağaca kaya veya taşa vererek ok atarlarmış Atalarımız genelde bozkır hayatı yaşadıkları için bu sırt dayanan nesne genelde bir taş veya kaya olurmuş Yıllar sonra sırt dayanan taşın ismi ARKA TAŞ dan A
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2009 17:07:02

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Benim gerçek dostum hadi ölüme gidiyoruz dediğim de niçin diye soran değil zaman diyendir SEvgiyle kalın
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.04.2009 12:05:13

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Dostluk ölümlemi ölçülüyor Dostum bana dese ben niçin diye sorarım belki ölüme gitmeye değecek bir konuda olabilir Gereksiz ölmeyelim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.04.2009 17:14:27

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • BEn dahil hiç kimsenin dostu için ölüme gidebileceğini düşünmüyorum Sadece dostluğun mecazi bir anlatımı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.04.2009 18:29:54

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır der Aşık Veysel Şatıroğlu Azda olsa bir yerlerde kalmış dostlar iyi ki varsınız
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.04.2009 09:13:36

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı