» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • GÖKKUŞAĞININ HİKAYESİ Dünyanın Bütün Renkleri Bir Araya Toplanmışlar ve Hangi Rengin En Önemli En Özel Olduğunu Tartışmaya Başlamışlar Yeşil söze başlamış Elbette ben en önemli rengim Ben yaşamın ve umudun rengiyim Çimenler yapraklar ağaçlar için seçilmişim Yeryüzüne şöyle bir bakın her taraf benim rengimle kaplı Mavi oradan atılmış Sen sadece yeryüzünün rengisin ya ben Ben hem den
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2009 22:31:07

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bizler de gökkuşağındaki o renkler gibi birbirimizden farklı ve hepimiz çok özeliz Bunun farkında olmalı ve uyum içinde yaşamalıyızherkes özel olmalıki dünyada anlaşacağın ve mutlu olacağın arkaşlar bulabilesin İnsanları olduğu gibi kabül etmeli yanlıslarını doğru yaptıklarına yormalı olanüstü bir yaklaşım beklenmemeli özelliklede insan olduğu unutulmamlıdır
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.07.2009 16:32:13

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Her düşünce her görüş dünyamızda ayrı bir renktir önemli olan bu fikirlerin bir araya gelipde insanlık adına gökkuşağı güzelliğinde dünyamızı renklendirmesidir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.07.2009 22:51:01

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı