» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Karadenizin vazgeçilmez balığı hamsi Hamsinin onlarca pişirme tarifi yapılabilir ve bu tarifler tabiki damak zevkine göre değişebilir Ben sizlere çok basit bir tarif vereceğim Fırında hamsi Güvendiğiniz inandığınız balıkçınızdan taze hamsileri temizlenmiş olarak alıyorsunuz Ben temizlerim diyen alıp evinde temizleyebilir Hamsiler tamizlendi teflon tepsinin altına çok az zeytin yağı sürülmeli istey
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.11.2009 02:08:15

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Dorukcan tarif de hamsilerde süper Söyle canlı canlı bir kasa hamsi gönderde bakalım nasıl oluyor
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.11.2009 09:45:53

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Murat sen hamsi iste bütün karadeniz hamsilerini sana kurban olsun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.11.2009 17:32:39

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Ceylan hamsinin temizlemesi zor değil ancak hiç yapmamışsan zor gelebilir sana temizletilmiş ve kılçığı alınmış hamsi gönderelim ama kaç güne geleceği hakkında bilgim yok sen yaşadığın yeri bildir kargo ile görüşür bilgi alırım Temizlenen hamsi bir gece dondurucuda kalır dondurulur ve sanırım çözülmeden eline ulaşır
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.11.2009 00:11:06

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Temizlenmiş hamsi alınır dediiiii İyi birde hazır pişmiş olsaydı bari Gelelim tarife Haçen bir karadenuz uşağunun vereceği tarif var deyu çoh bi heyecanlandum Ama cördüm ki tarifin hepiciğu isteğe bağlı zevke cöre Ehh uşağum ben şimdiye dek zaten orjinal olmayan isteğe bağlu hamsi yapmişumdur hep Bana has tarif ver de yapayum uşağum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.11.2009 02:26:57

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Haaa haçen tüm baharatları a dan z ye isteyrum heee
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.11.2009 02:27:53

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı